Trump'a Büyük Şok
ŞOK! Yasaklandı
Son KHK yayımlandı.
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Survivor’da Aşk Başladı!

Survivor’da Aşk Başladı!
Aşk kıvılcımı çaktı! Survivor’da Ebru Destan ve Pascal Nouma arasında başlayan yakınlaşma adada yeni bir aşkın fitilini ateşledi!..
27.04.2011 / 09:55


Show TV ekranlarında, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha da zorlaşacağı “Survivor Ünlüler- Gönüllüler" devam ediyor.

Ebru’ya özel ilgi!

Ancak Show TV’nin büyük ilgi gören yarışmasında ilginç bir gelişme var. Görülen o ki adada yeni bir aşk kıvılcımı çaktı. Eski manken Ebru Destan ile eski futbolcu Pascal Nouma arasında ilginç bir yakınlaşma yaşanıyor.. Dünyanın bir ucunda kıyasıya bir rekabete giren Survivior Ünlüler-Gönüllüler Yarışması büyük ilgi toplamaya devam ediyor. Milyonları ekran başına toplayan yarışmada başlangıçta öne geçen ünlüler, Gönüllülerin karşı atağa geçmesiyle birbirine düşmüştü. Yarışmanın en çok çalışan isimlerinden biri olan eski futbolcu Pascal Nouma, manken-şarkıcı Ebru Destan’a ayrı bir ilgi gösteriyor. Nihat’ın karşı çıkışları yüzünden Ebru’yu kanatları altına alan Pascal, onu koruması altına aldı. Nouma ile Ebru arasındaki bu sıcak yakınlaşma yeni bir aşk kıvılcımının da ilk işaretleri olarak yorumlandı.

 


HABERPİ YORUMLAR
Erhan düzgün: 
"yorum"
Gebze mizde aci bır gün bitsin artık bu aci
09.01.2016 / 09:39
YAZARLAR