Gebze'de Yaz Okulları kayıtları başladı
Denizbank satıldı
İşte o isimlerin Ak Parti'de liste dışı kalmalarının nedeni
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DARICA’DA POLİS MEMURU İNTİHAR ETTİ!

DARICA’DA POLİS MEMURU İNTİHAR ETTİ!
Dün Darıca’da yaşanan korkunç olayda, eşinden ayrılınca bunalıma giren polis memuru 42 yaşındaki Yunus Yeğener, evinde kendini doğalgaz borusuna asarak yaşamına son verdi
10.09.2013 / 10:03


Darıca Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İstasyon Polis Merkezi’nde 2005 yılından itibaren görev yapan polis memuru Yunus Yeğener, tek başına yaşadığı Darıca Kazım Karabekir Mahallesi, İstasyon Caddesi, Tuna Sokak'taki evinde dün akşam saatlerinde kendisini doğalgaz borusuna iple astı. Meraklanan meslektaşlarına evine gittikleri Yeğener'in cansız bedenini buldu.

İntihar etmeden önce "ölümümden hiç kimse sorumlu değildir" yazılı bir not bıraktığı belirlenen polis memuru Yunus Yeğener’in, 20 yıllık evli olduğu ve eşinin boşanma davası açarak memleketi Sivas’a yerleştiği öğrenildi. Meslektaşları tarafından evinden alınarak Darıca Farabi Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırılan ve daha sonra memleketi Sivas'ta toprağa verilmek üzere gönderilecek olan 2 çocuk babası Yeğener’in, boşanma davasıyla birlikte eşine düzenli olarak tedbir nafakası ödediği de öğrenildi.


YAZARLAR