YSK'dan resmi açıklama
Muharrem İnce sonucu kabul etti
Cumhurbaşkanlığı seçiminde son durum
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GEBZE KENT MEYDANINDA İNANILMAZ KAZA!

GEBZE KENT MEYDANINDA İNANILMAZ KAZA!
Trafiğe kapalı olan Gebze Kent Meydanındaki bu kaza herkesi şoke etti
05.04.2013 / 11:18


HABERPİ/ÖZEL- HABERİN DİĞER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN-  Dün gece, saat 22.00 sularında Trafiğe kapalı olmasına rağmen Gebze Kent Meydanında meydana gelen trafik kazası herkesi şoke etti. Gece, Cuma pazarı yönündeki girişten meydana giren  ve meydanı boş bulan 38 VL 244 plakalı  araç sahibi, kent meydanındaki merdivenleri farkedemeyince kaza yaptı.. Fiskiyeli havuz önündeki merdivenlere asılı kalan araçtakiler ve merdivenlerde asılı kalan aracı  görenler şoke oldular.. Eşi ve çocuğuyla neye uğradığını şaşıran sürücü ise; önümde bir araç daha meydana girdi. Bende ilkkez buraya giriyorum. Merdivenleri farkedemedim' dedi.. Kucağında minik çocuğuyla korkulu anlar yaşayan ve büyük bir faciayı yara almadan kurtulan anne ve çocuğu ise bu kazanın tek tesellisi oldu..

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ NERDE? Kent meydanında gece de görev yapan çok sayıda güvenlik görevlisinin o aracı ve yine aynı şekilde meydananda cirit atan diğer aracı nasıl farkedemedikleri ise soru işareti olarak kalırken, büyük bir gürültü ile meydana gelen kazadan sonra güvenlik görevlilerin koşarak gelmesi ise ilginç oldu..

MAÇ KURTARDI: Traife kapalı olması nedeniyle insanların akıllarının köşesine bile gelemeyecek olan bu kaza sırasında hergün oldukça kalabalık olan meydanda o anda kimsenin bulunmaması ise mucizeydi.. Galataray-Real Madrid maçı kent meydanındaki bu akıllara ziyan ve inanılmaz kazada bir facianın olmasını önleyen tek etken oldu..


YAZARLAR