Ankara'da eğilim yoklamasının sonucu belli oldu
Meteoroloji uyardı! Sağanak ve ...
Yayından kaldırılıyor
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MHP'Lİ ŞAKİR ŞÜKRÜ ERDÖL İSTİFALARI DEĞERLENDİRDİ

MHP'Lİ ŞAKİR ŞÜKRÜ ERDÖL İSTİFALARI DEĞERLENDİRDİ
MHP Gebze İlçe Yönetimi dün akşam asil ve yedek yönetim kurulu üyelerinden 14 kişinin istifası ile çalkalanırken, MHP Gebze İlçe Yönetim Kurulu üyesi Şakir Şükrü Erdöl, haberpi.com'a yaptığı özel açıklamada "Türkiye iyi bir noktaya gitmiyor. Partili arkadaşlarım bunun bilincinde olarak duyarlı davranmalı ve ona göre politik adımlarını atmalıdır" dedi..
07.02.2013 / 21:37


HABERPİ/SİYASET MHP'nin büyük kongresinde kendisinin de Koray Aydın'a destek verdiğini dile getiren Şükrü Erdöl "ama ben o gün arkadaşlarıma 'Koray Aydın'a desteğim tam ama sandıktan kim çıkarsa benim genel başkanım odur' da demiştim. Ve bugün de o noktadayım" dedi

İstifalara temkinli yaklaşan Şakir Şükrü Erdöl "Bazı yayın organlarında Gebze MHP'de inanılmaz şeyler olmuş gibi haberlerin ajanslara düştüğünü izliyoruz. Yok arkadaşlar kimsenin kimseyi vurduğu falan yok. Sadece asil ve yedeklerinde içinde olduğu istifalar var ve yine bazı yayın organlarında yer aldığı gibi "şayet temenni değilse" yönetimin düştüğü falanda yok. Ayrıca istifa etmediği halde haberlerde yer alan arkadaşlarımızın olmasıda üzüntü verici o ayrı konu. Herşeyin hayırlısı diyoruz, görelim bakalım mevlam neyler, neylerse güzel eyler..." dedi..


HABERPİ YORUMLAR
mustafa güler: 
"istifalar"
gebze den 14 istifa varmış .niye neden istifa ülkücülük yetmedimi bu istifa edenlere ha şunu bilsinler bizde ihale yok bizde ayakkabı kutusu ile evlere servis rant yok .biz birv sandalye kırık bir masa ile kurduk çogu yerde teşk,latımızı ve biz önce vatan dedik biz bilmeyiz ihale rantçılıgını .biz anlamayıy çelik kasalar içinde evlerimizde para saklamayı .istifa bir kurumdur uygulamak kişinin insiyatifindedir .ama şunu son kez söyleyelim ülkücü olmak kolay ammmma kalması çok zordur .rahmetli başbugun sözünü unutmasınlar .saygılar şakir şükrü erdöl kardeşim biz bu ülkücü kalamayanlara güle güle derken bütün türkiyede .koparılan bu kargaşanın bu milleti iyi yerlere götürmiyecegini önce kendi ülküdaşımıza anlatmamız lazım.önce vatan ve ne mutlu türküm diyene .mustafa güler .
04.08.2014 / 04:04
YAZARLAR