Galatasaray açıkladı
Bakan'dan EYT açıklaması
FETÖ operasyonu; çok sayıda gözaltı var
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GEBZE BELEDİYESİ AK PARTİ MECLİSİNDE İSTİFA!

GEBZE BELEDİYESİ AK PARTİ MECLİSİNDE İSTİFA!
Resmi bir açıklama olmamasına karşın Gebze Belediyesi Ak Parti Meclis üyelerinden Fırat Öztürk'ün istifa ettiği dile getirildi. İstifa eden Fırat Öztürk'ün yerine yedek sıradan Gebze Şileliler derneği kurucu başkanı Mukadder Çengel geliyor..
03.01.2013 / 14:03


Fırat Öztürk, 31 Aralık 2008 tarihinde aday adaylığı başvurusunu yaparken "Meclis üyelerinin görevi halkla bütünleşmektir. Hedefim Gebze'deki gençlik için daha iyi hizmet sunmak.  Burada sosyal hayatı geliştirmek, gençlerimize daha iyi imkanlar sunabilmek için yapılacak olan çalışmalarda aktif rol almaya hazırım. Genç bir iş adamı olarak gençlerin önünü açmak benim için önemli. Bu amaçla yapılacak çalışmalarda her zaman faal olmaya çalışacağım. Gebze'ye daha iyi hizmet için oluşturulacak kadroda olmak en büyük hayalim" diye konuşmuştu..

FIRAT ÖZTÜRK KİMDİR

Fırat Öztürk, 1978 yılında Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlayan 1996-1998 yılları arasında Kemerburgaz’da maden işletmeciliği ve inşaat müteahhitliği yaptı. 1998 yılında İshakoğlu Hazır Beton ve Parke tesislerinin yönetim kurulu başkanı Öztürk, Gebze’de iş hayatına girdi. Fırat Öztürk Kadıköy New Port Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunudur..


HABERPİ YORUMLAR
Buket: 
"Newport Üniversitesi YÖK kabul eder"
Ben yanlişlikla dedim .bende bu okuldan mezunum .inşallah YÖK kabul eder saygılarımla
18.12.2014 / 20:33
Buket: 
""
YÖK inşallah kabul eder bende bu okuldan mezunum .yanliş dediysem özür dilerim saygilarimla
18.12.2014 / 20:31
buket kara: 
"gebze belediyesi ak parti istifasi"
Murat Bey: size çok kızdım siz newportlularin diplomalari hakkında neden öğle diyorsunuz öğle demeye hakkınız yoktur ben newport unıversıtesınden mezunum ve çok iyi bir eğitim aldim diğer üniversitelerinki gibi saygilarimla
04.02.2013 / 16:51
murat: 
"NEWPORT DİYE BİR ÜNİVERSİTE YOK"
NEWPORT ÜNİVERSİTESİ DİYE ADLANDIRILAN KURUMUN DİPLOMASANIN HİÇBİR DENKLİĞİ VE GEÇERLİLİĞİ YOKTUR HAKKINDA AÇILMIŞ VE KAZANILMIŞ BİR ÇOK DAVA BULUNMAKTADIR NEWPORT DİPLOMALI KİŞİLER ÜNİVERSİTE MEZUNU FALAN DEĞİLDİR.
02.01.2013 / 17:33
YAZARLAR