DİKKAT BUGÜN GEBZE DAHİL 4 İLÇEDE ELEKTRİK YOK
İdlib’e Hava Saldırısı! Çok sayıda ölü var
Üç başlı bebek doğdu
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YILDIRIM DALKILIÇ'A KAPIYI KAPADI!

YILDIRIM DALKILIÇ'A KAPIYI KAPADI!
Ercan Dalkılıç'ın AK Parti'ye davet edilmesi üzerine AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım'dan "Bulanık suda balık avlanmaz" diye cevap geldi.
02.09.2012 / 08:34


Önceki gün AK Partili Ali İhsan Adıgüzel tarafından sosyal paylaşım sitesi facebooktan Ercan Dalkılıç'a yapılan davet ilçe başkanı Yıldırım'ı kızdırdı. Davet üzerine açıklama yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, "Bulanık suda balık avlanmaz!" dedi. Ali İhsan Adıgüzel'in teklifinin kendisini bağlayacağını belirten Yıldırım zehir zemberek açıklama yaptı.

BU İŞLER FACEBOOK İLE OLMAZ

Adıgüzel'in açıklamalarını talihsizlik olarak yorumlayan Yıldırım, "Eğer birileri AK Parti'ye davet edilecekse AK Parti ilçe yönetimi ve ilçe başkanı yapar. Bu işler facebook ile olmaz. Herkes haddini ve yerini bilecek" diye konuştu.

HAS PARTİ 30 EYLÜL'DE NETLİK KAZANACAK

Has Parti'nin katılımı konusunda da kısa bir açıklama yapan İlhan Yıldırım, "Has Parti'nin katılımı büyük kongrede belli olacak. 30 Eylül de netlik kazanacak katılımların ardından genel merkezin vereceği talimatlarla hareket edeceğiz" ifadesini kullandı.


HABERPİ YORUMLAR
eyup turhan: 
"ilhan yıldırım ıı bak"
burda oncelıkle tum arkadaslara selam okuyanlara ılhan yıldırım bı kere sen neydın eskıden kım tanıyodu 3 5 sene oncesıne senı atanarak geldın sımdıdde balık avlama falan sen kendını o aga takma hıçbı saltanatlık omur boyu surmez sen bugun once abı el pence saygı durdugun bırıne bunları soyluyosan sana da doner bırgun keser doner sap doner bır gun o sap sana doner
17.06.2013 / 13:25
osman kacar: 
"2009"
2009 yerel seçimlerinde ercan dalkılıçı ak parti ye kim getirmiş tir arkadaşlar aday olması için kim kendini perişan etmiştir ilhan başkan olmasın sakın)) araştıra bilirsiniz
06.09.2012 / 14:39
deniz: 
"can cana cvp"
teşekkürler size duygularımıza tercümanlık etmişsiniz söyledikleriniz çok doğru maalesef parti içinde herkes herşeyi biliyor lakin sesli konuşamıyorlar sizin dile getirmeniz çok iyi oldu....
05.09.2012 / 11:23
can can: 
"ilhan bey"
ilhan yıldırım dilerim allahtan başkanlık sana verilirde o zaman alırsın boyunu ölçüsünü sen kendini çok bilmiş olarak görüp mustafa şahinin ağzıyla konuşan lafıyla hareket eden bir ilçe başkanısın daha neyin peşindesin mustafa şahin daha düne kadar yaya yürüyordun benim hiç beklentim yok ben halk için bir şey yaptıysam ne mutlu bana diyordun ama bugün altına almışsın son model arabayı ve halkın içinde yürüyerek gezmeye yüzün yok senin ve aliihsan adigüzel büyük bir cesaret örneğini göstermiştir kendisini tebrik ediyorum güzel günler ve yarınlar yaşanabilir bir dilovası ercan dalkılıçla çok yakında herkes izlemeye devam etsin
04.09.2012 / 11:55
dilovası: 
"küçük bir düzeltme"
mrb..ilhan bey in açıklamasını biraz daha dikkatli okumak gerektiği kanısındayım.açıklamada ercan bey konusunda herhangı tavır söz konusu değil.. açıklama tamamen ak partının kurulusundan beri çeşitli kademelerde görev yapan en son il yöneticiliği yapmıs bir kişinin nasıl davranması gerektiği ile alakalıdır.. eger hala öğrenememişse kı (buna ınanmıyorum) acınacak bır durumdur ama bılıyorsa bunun altında art nıyet aramak lazım.. kendısı suan hala yedek il yönetici sıfatını tasımaktadır. sıkıysa il başkanı yerine bi açıklama yapsın bakalım..partilerin disiplin kuralları vardır herkes buna uymak zorundadır.bunu uzun yıllar boyu siyaset sahnesınde olan herkes gıbı ercan bey de bılır. ercan bey ve has parti ilçe başkanı dururken kimse has parti adına konuşamaz,açıklama yapamaz.. meselenin özü budur başka taraflara çekmenin bir manası yoktur..ercan beyin ak partiye geçip geçmeyeceği kendi ve partililerinin bir tercihidir.bu konuda ısrarcı olunabılır fakat zorlayıcı olunamaz..tercıhlere biraz saygı göstermek gerektiği kanısındayım.saygılarımla..
04.09.2012 / 11:50
ÖZGÜR: 
"abuzere CEVAP"
ABUZER KARDEŞ SEN SONRADAN MI GELDİN DİLOVASINA GÖZÜN KÖR HERALDE YADA DAHA NUFUS CÜZDANINDA 18 E BASMAMISSIN KAFANIN BASMADIĞI GİBİ SEN ERCAN DALKILIÇ I TANIYORMUSUN 89 DA DİLOAVASI İSMİNİ O VERDİ İZOCAMKEN YA KALKMİŞ ORDAN DİYORSUN ERCAN DALKILIÇ GELSE NE VERİR VALLAH ORASINI BEKLE GÖR BAKALIM NE VERİYOR DİLOVASINA BURADA SÖYLE BİR AYRINTIYI KAÇIRMA BENCE HABER DE DENİLİYOR Kİ DALKILIÇ A KAPILAR KAPANDI BENCE DILOVASINDA ERCAN BEYE HİÇ BİR KAPI KAPALI DEĞİLDİR O KURUCUDUR O DİLOVASINDA KANAT ONDERİDİR O BİR GÜÇTÜR BUNU KABULLENMEYEN KAFATASILARA SUNU DİYEYİM YANLIŞ YAPMAYIN YAZIK OLMASIN DİLOVASINA
02.09.2012 / 23:33
abuzer: 
"yorum"
bence ilhan başkan doğru söylüyor bi tuturdunuz ercan dalkılıç diye sanki dalkılıç bence reklam yapıyor gelse dilovasına vereceği hiç bir şey yok
02.09.2012 / 21:43
Dilovasi: 
"Hdi sende"
Şunu çok iyi bilki emanetçi (seçilmemiş)başkan .ak parti mevlana gibi br siyasi partidir.herkese yetecek kadar sinesi geniştir.senin gibi emenetçiler korkarlar.korkarlarki halkındesteklediği ve sevdiğ insanların gelmesinden korkarsınız.korkunun ecele faydası yok.herşey günışığı gibi açık ak parti deniz gibidir.içindeki çöpleri atacaktım hiç şüpheniz olmasın.
02.09.2012 / 20:10
Dilovasi: 
"Hdi sende"
Şunu çok iyi bilki emanetçi (seçilmemiş)başkan .ak parti mevlana gibi br siyasi partidir.herkese yetecek kadar sinesi geniştir.senin gibi emenetçiler korkarlar.korkarlarki halkındesteklediği ve sevdiğ insanların gelmesinden korkarsınız.korkunun ecele faydası yok.herşey günışığı gibi açık ak parti deniz gibidir.içindeki çöpleri atacaktım hiç şüpheniz olmasın.
02.09.2012 / 20:07
Ak: 
"Anket"
Anket sadece parayla yapilmis bir masa basi siralamasi ve oylamadir yaziklar bu gazeteye anket adi altinda parayla adini one cikaran zavallilara
01.09.2012 / 22:25
özdilovaslı: 
"kimdiniz kim oldunuz"
kıymetli başkan bu açıklamayı yaparken hiç düşünmedin mi Ercan Dalkılıç Dilovasın da potansiyel bir güç bu gücün birleşme cagrısına tabiki boyle kurkersınız.Ali İhsan Bey partimiz adına güçlü bir davet yapmıstır. bu neden sizn zorunuza gittiki ben öz dilovalıyım ve öz akpartıliyim partimize potansiyel bir güç gelecekse buna itiaz etmemkabul ederim.daveti kim yaparsa yapsın partimiz adına olumlu herseyi kabul etmek lazım. Burada ali ihsan beyi tekrar tekrar tebrik etmek isterimm ki maşşalah dilovası için o da guzel bir insan tutumlu bir insan iyi bir aailenin cocugu burada ben diğer yorumcular gibi atanmalı atanmasız başkan demicem çünki orada bir vaşkan var suan o da sensin İlhan yıldırım. Ama senin Ercan DAlkılıc ıcın bu sert dolu szölerini kınıyorum. Ercan Dalkılıç 1989 Da Dilovasını kurarken sen nerdeydin ne iş yapıyordun.Kurucu Belediye Başkanı ve Dilovasında sevilen bilinen bir insana partimizn kapısını kapatmak ben ce danada düşmez.ben ce siz haddını bikmelisniz.
01.09.2012 / 19:12
halk: 
"anket"
Anket sonuçları ilhan yıldırımı çıldırtmış resmen kabusu olmuş ooohhhhh elinde sonunda gideceksiniz atanmış başkan demeye bile dilim varmıyor.
01.09.2012 / 18:03
deniz: 
"ilçe başkanı"
İlhan YILDIRIM ATANARAK GELDİ SEÇİLEREK GELMEDİKİ HALKIMM AÇIN ARTIK GÖZÜNÜZÜ... ALİİHSAN ADIGÜZELE HELAL OLSUN KİMSEDE OLMAYAN CESARET ONDA VAR... DEĞİŞİM VAKTİ GELDİ ARTIK DİLOVASI AKP VİTRİNİ DEĞİŞMELİ AKP İLÇE BAŞKANINDAD YÖNETİMİNE KADAR YETER ARTIK YA 4 SENEDE DİLOVASINI OYUNCAK ETTİLER.
01.09.2012 / 17:55
halk: 
"atanmış ilhan"
Atanmış ilçe başkanı önce siz haddinizi ve yerinizi bileceksiniz... Tabi bu çıkışlarınız çok normaldir... Aliihsan Bey ve Ercan Dalgılıcın gücü karşısında bocaladınız... Dikkat edin..
01.09.2012 / 17:52
orhan: 
"ADIGÜZEL"
ALİ İHSAN BEY bırakın herkes işini yapsın o iş size kadar gelmez Cemile ne olmuş akpartide onlarca aday var
01.09.2012 / 13:31
hakan: 
"helal olsun"
ilhan başkana helal olsun herkes kendi kilosunu bilmeli
01.09.2012 / 11:58
Ak ak: 
"Helal olsun başkanım"
Helal olsun başkanım...
01.09.2012 / 00:20
YAZARLAR