Trump'a Büyük Şok
ŞOK! Yasaklandı
Son KHK yayımlandı.
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kime ne kızımı öperim de koklarım da!

Kime ne kızımı öperim de koklarım da!
Hakan Ural ve Sibel Can'ın kızları Melisa Ural facebook'tan öyle bir fotoğraf paylaştı ki görenleri hayrete düşürdü
17.08.2012 / 01:52


Hakan Ural ve Sibel Can'ın kızları Melisa Ural facebook'tan öyle bir fotoğraf paylaştı ki görenleri hayrete düşürdü. Ayaklıgazete.com'un haberine göre, ünlü sanatçı Sibel Can'ın Hakan Ural ile olan evliliğinden dünyaya gelen Melisa Ural facebook hesabından babasıyla dudak dudağa çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Bir asansörün içinde baba kızın dudak dudağa çekilen fotoğrafı şaşkınlık yarattı.

Hakan Ural’ın kızı Melisa’yı dudağından öperken çekilen fotoğraf tartışma konusu oldu. Melisa Ural tarafından facebook’a konulan fotoğrafa ağır eleştiriler gelince Hakan Ural “Kafayı yemiş bir topluluk yorum yapıyor. O benim kızım! Daha ötesi var mı!” dedi

Hakan Ural’ın Sibel Can’dan olan kızı Melisa’yı asansörde öperken çekilen fotoğrafı ortalığı karıştırdı. Fotoğrafa, twitter’dan çok sayıda olumsuz görüş yağması üzerine Hakan Ural isyan etti. Ural “Bu twitter’ı Allah kahretsin. Ne hale geldi memleket ya. Kızım o benim, kızım ya. Benle çektiği fotoğrafı facebook’a koymuş. Manyak manyak işlerle uğraşıyorlar. Bir başkası zannedenler de olmuş. Benim o benim. Ben o insanlara hiçbir şey izah etmiyorum zaten. Onlar her şeyi çok iyi biliyor. Onların etik, ahlak anlayışları, siyasi, kültür anlayışları mükemmel. Kafayı yemiş bir topluluk bu yorumları yapıyor. Ben kızıma o fotoğrafı paylaştı diye hiç kızmıyorum. Benim kızım 18 yaşında. İstediğini yapabilir” dedi.

Psikologlar ne diyor? Prof. Dr. Arif Verimli: Baba-kız arasında sevgi bağı var sonuçta. Bu poz o bağ üzerinden verildiğine göre normal bir şey. Böyle şeyler nadir de görülse normal karşılanabilir. Bir baba için yaş fark etmez. Toplum daha çok dikkat eder böyle şeylere. Kız için sevgi bağı tam kristerize olmamış olabilir. Erkek sevgisi ile baba sevgisi ayırımını yapamayabilir. Bu fotoğraf olumsuz bir izlenim yaratmadı ben de.

Uzm.Dr.Tanju Sürmeli: 18 yaşında kızla, bir babanın fotoğrafının ortada dolaşması normal bir şey değil. Ama ne şartta olduğu da önemli tabi. Öpüşme mi? Öpücük kondurma mı? Bu poz keşke özel kalsaydı. Yayılması kötü. Çocuklar 3-5 yaşına kadar anne ve babalarıyla duş alıp onların onların cinsel organlarını görebilir. Bu fotoğraf bizim toplumumuz için normal değil tabii ki ama kötü niyetle yapıldığını düşünmüyorum. Çocuklarımız büyüdükçe onlara dokunmamız bile farklılaşmalı. Cinsellikle ilgili uyarı almamaları lazım. Hatta bir baba ve kızın bu yaşlarda aynı yatakta yatması bile yanlıştır. Ben kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Demek ki özel bağları çok kuvvetli .

Yrd.Doç.Dr. Nükhet Işıker: Bu çok uygunsuz bir fotoğraf olmuş. Dünyanın hiçbir yerinde bu yaştaki kızla babanın öpüşen halleri uygun değil. Hiçbir toplum bunu hoş görmez. Ancak cinsel kimliği henüz gelişmemiş bir çocukta bu tür davranışlar hoş karşılanabilir. - Gizem GÜRSOY-vatan.


HABERPİ YORUMLAR
Denis can: 
"Opus uk"
Ya babasi kizi I opus kimene Kesey her babada kizi I pose ole yak lasso ne a yip Kota dusunen londurada Anne baba hep dudaktan opuyo benin oglum21yasinda Ben hep dudagindan opuyom nevar
17.08.2012 / 01:18
mustafa: 
"Ön plana çıkmak için yapılmış topluma kötü örnek oluşturan bir resim"
Ön plana çıkmak için yapılmış topluma çok kötü örnek oluşturan bir resim toplum kültürümüzle bağdaşmayan çok berbat bir durum yazıklar olsun
16.08.2012 / 16:18
YAZARLAR